1
Preferiti

Pracownik sprzątający

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, włoskiej sieci hoteli, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Garda / Bardolino

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych
  • Wymiana pościeli, ręczników itp.
  • Praca od lutego 2022 na okres 9 miesięcy. Możliwość pracy w okresie wakacyjnym

Oczekiwania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego - poziom komunikatywny; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdu do Włoch

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (ok. 1400 EUR netto miesięcznie)
  • Zatrudnienie za pośrednictwem włoskiej agencji pracy
  • Zakwaterowanie i wyżywienie organizowane przez pracodawcę
  • Szkolenie stanowiskowe

Sede: Bardolino
Settore: Hotel/Turismo
Ruolo: Facility management/Manutenzione/Pulizie
Pubblicato da:

Orienta

Bardolino